Wyścig Górski Kremnica

Sezon 2022 dobiegł końca. Finałowe rundy były dla naszego zespołu bardzo udane.

Sebastian Stec wygrał sobotnie i niedzielne zmagania w klasyfikacji generalnej, klasie 1 oraz ustanowił rekord trasy w słowackiej Kremnicy: 01:11,338!

Kuba Ulanowski staną na najwyższym stopniu podium w klasie 2b, co na koniec daje mu tytuł II-vice mistrza Polski. ??

Nasz team w sobotę i niedziele zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji sponsorskiej, co zagwarantowało nam tytuł Mistrza Polski!

Wyniki końcowe sezonu, na które pracowaliśmy od maja prezentują się następująco:?Klasyfikacja generalna – wicemistrzostwo Polski – Sebastian Stec??Klasa 1 – wicemistrzostwo Polski – Sebastian Stec??Klasyfikacja sponsorska – Mistrzostwo Polski – Stec Rally Rent?

Bardzo dziękujemy całemu teamowi, który zawsze stawał na wysokości zadania. Wspólnie zapracowaliśmy na ten sukces! Dziękujemy naszej ekipie inżynierów, mechaników, sponsorom oraz wszystkim członkom zespołu!❤️Dziękujemy również wszystkim kibicom, którzy byli niesamowici!???Serdecznie gratulujemy naszym rywalom, Karolowi Krupie tytułu Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej, oraz Jędrzejowi Szcześniakowi tytułu Mistrza Polski w klasie 1! Ściganie z Wami to była czysta przyjemność.?

Już nie możemy się doczekać kolejnego sezonu, ale przed tym na pewno zobaczymy się na grudniowym Rajdzie Barbórka!

STEC RALLY AUTO MOTO SPORT POLAND SP. Z O.O.

ul. Wodna 5, 23-250 Urzędów
+48 667 459 555
biuro@stecralliart.pl