9. Wyścig Górski Magura Małastowska

Czas na podsumowanie pełnego wrażeń weekendu w Magurze Małastowskiej! Pierwszy dzień nasz zespół ukończył na dwóch najlepszych pozycjach. ?Sebastian Stec zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i w klasie 1.?Kuba Ulanowskim stanął na drugim miejscu klasyfikacji generalnej oraz pierwszym klasy 2b. ?Chłopaki razem stanęli również na najwyższym stopniu klasy sponsorskiej.

Drugiego dnia Sebastian Stec uzyskał fenomenalny wynik przejazdu, pobijając swój rekord! Tracąc jedynie 0,459 sekundy na ostatnim podjeździe do zwycięzcy, ukończył wyścig na ?drugiej pozycji w kategorii generalnej i drugiej w klasie 1. Kuba Ulanowski po przygodach, które w tym sporcie zdarzają się bardzo często stracił szanse na podium. Jednak udało nam się wspólnie zająć kolejny raz ?pierwsze miejsce w klasyfikacji sponsorskiej.

Nasza ekipa dała z siebie wszystko.???Dziękujemy!❤️To był naprawdę udany weekend, pełen emocji, rekordów i wrażeń.

STEC RALLY AUTO MOTO SPORT POLAND SP. Z O.O.

ul. Wodna 5, 23-250 Urzędów