Image Alt
Stec Rally Rent

Aktualności

OSTATNIE TESTY PRZED GSMP SOPoT

13-15 sierpnia GSMP Sopot. Tym razem w zawodach bierze udział dwóch naszych kierowców. Sebastian Stec i Michał Sowa. Trzymajcie za Nas, nasze rajdówki i całe zaplecze techniczne mocno kciuki!

GSMP LiMANOWA – Wybuchł nam Silnik

Pierwszego dnia zmagań pękła nam głowica silnika. Nasi mechanicy całą noc starali się przywrócić auto do sprawności. Do godziny 5 nad ranem zainstalowaliśmy nowy motor. Nie poddaliśmy się! Ukończyliśmy wyścig na 3 miejscu w klasie 3A.

GSMP Czarna Góra

Mamy to! 3 miejsce na GSMP Czarna Góra. Nie obyło się bez przygód, ale daliśmy radę. Nasi mechanicy jak zwykle stanęli na wysokości zadania!

Gościliśmy na Kongresie Business Without Limits w Rzeszowie

W dniu 23.06 nasze auto rasowe, którym Sebastian Stec startuje w GSMP, wzięło udział w 8. Kongresie Business Without Limits w Rzeszowie.

Sukces w 47. Bieszczadzkim Wyścigu Górskim

W inaugurującym tegoroczny sezon GSMP 47. Bieszczadzkim Wyścigu Górskim Sebastian Stec jadący naszym Fordem Fiesta Proto zajął drugie miejsce w kasie 3A, co jest dla nas wielkim sukcesem.

Kolejny sukces w GSMP

Kolejny sukces w GSMP. Sebastian w Wyścigu Górskim Magura Małastowska zajął 1. miejsce w klasie 3A, dzięki czemu awansował na pierwszą lokatę w klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Nasz Ford fiesta Proto wziął udział w Szkoleniu z bezpiecznej jazdy organizowanym przez słynnego kierowcę rajdowego Tomasza Czopikowa, gdzie wraz z Sebastianem Stecem uczyli kursantów właściwego zachowania się w pojeździe w różnych sytuacjach drogowych.

Platinium Rally Sprint im. Janusza Kuliga 2020

Na trzech kołach też się da dojechać do serwisu. Platinium Rally Sprint im. Janusza Kuliga 2020.

Gotowi na weekend

Jesteśmy gotowi na długi i ciężki weekend.

Silesia Ring

To był ciężki dzień dla naszego kierowcy Sebastiana Steca, który poznawał granice naszego Forda Fiesty Proto.

STEC RALLY AUTO MOTO SPORT POLAND SP. Z O.O.

ul. Wodna 5, 23-250 Urzędów
+48 667 459 555
biuro@stecralliart.pl